פרטיות, אבטחה ורגולציה

DataWiz עושה שימוש ב- Azure – שירות המחשוב בענן של מיקרוסופט בכל מוצריה.


בינה עסקית


פלטפורמת הבינה עסקית של DataWiz מבוססת על ה- Power BI, פלטפורמת הבינה העסקית של Microsoft, הבנויה על Azure.


הפלטפורמה היא פלטפורמה מבוססת WEB שנתוניה מאורחים בענן ומוצפנים, כאשר אין גישה ציבורית למסד הנתונים שמארח את הנתונים. הנתונים עוברים דרך "צינור" מאובטח שיושב על שרת ייעודי שלנו, כאשר הגישה לשרתי הלקוחות ולמסדי הנתונים שיושבים בהם מוגבלת אך ורק לשרת שלנו.


עוד על ארכיטקטורת האבטחה של פלטפורמת ה- Power BI ניתן לקרוא כאן.בינה מלאכותית


מודלים של בינה מלאכותית מוטמעים לוקאלית ב- Power BI או מאוכלסים ב- Azure ומתקשרים באמצעות API's שונים שעומדים בתקנים הרגולטורים המתאימים, בהם עומדת Azure.


מודלים של בינה מלאכותית שמוטמעים לוקאלית ב- Power BI עומדים גם הם בכל התקנות בהם עומד Power BI ואין הבדל בעמידה בתקנים בין מערכת בינה עסקית שכוללת מודלים של בינה מלאכותית לכזו שלא כוללת מודלים אלו.


אחסון נתונים וניהול מערכות מידע


מוצרים שונים מעולמות הנתונים שמספקת DataWiz עושים שימוש במגוון שירותים שניתנים ב- Azure , כולם עומדים בתקנים המתאימים, עליהם אפשר לקרוא כאן.


מוצרים שונים של DataWiz עושים שימוש במסדי נתונים פרטיים או במסדי נתונים המכילים נתונים של לקוחות, כולם מבוססים על Azure Blob Storage, Azure SQL או מוצרי אחסון אחרים של Azure ומנוהלים בהתאם לתקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע), התשע"ז-2017.


DataWiz לעולם לא תעשה שימוש בנתוני לקוחותיה באופן שעלול לסכן אותם או את המידע שלהם ולא תעשה שימוש בנתוניהם במוצריה בשום אופן ללא הסכמתם.