<

הכירו את DataWiz

המשימה שלנו

נתחיל עם הבעיה - השקעה בפיתוח מודלים של בינה מלאכותית ובינה עסקית עשויה לעלות מיליונים בעלויות תכנון, מחקר ופיתוח, בדיקות ותחזוקה. החזון של DataWiz הוא להנגיש לחברות קטנות ובינוניות את הטכנולוגיות הללו בשבריר מהעלויות, מה שיוביל למציאות בה השימוש בבינה עסקית ומלאכותית יהיו כדבר שבשגרה גם עבור ארגונים קטנים ובינוניים.

אך ארגונים גדולים, לא השארנו אתכם מאחור. גם ארגונים גדולים יכולים להרוויח בצורה משמעותית משימוש במוצרים של DataWiz על ידי שימוש במודלים שעברו את שלבי התכנון, המחקר והפיתוח מבעוד מועד, תוך חסכון אדיר בהקמה ותחזוקה של מערכים שונים בתוך אגף מערכות המידע בארגון.

מי אנחנו

DataWiz היא פלטפורמה המאחדת ומספקת לארגונים טכנולוגיות בינה העסקית ובינה המלאכותית הדרושים לו בכדי להצליח בעולם הטכנולוגי של היום.

DataWiz עושה שימוש בפלטפורמת ה- Power BI של Microsoft מאחורי הקלעים של הבינה העסקית. Power BI של מיקרוסופט היא הפלטפורמה המובילה בעולם, החזקה ביותר "מאחורי הקלעים", כלומר מחזיקה בכלים החזקים ביותר בעולמות ה BI & Data, שמבוססים על AZURE.

מעבר לכך, DataWiz פיתחה את הפלטפורמה המרכזת את כל טכנולוגיות המידע והנתונים של הארגון (ומוצרים נלווים) ומפתחת מאפס מודלים של בינה מלאכותית, שנבדקים בשגרה על נתוני לקוחותינו.

דניאל מיליונשצ'יק
CTO

דניאל בעל תואר ראשון בכלכלה. במהלך התואר התמקד בלימודי כלכלה, מתמטיקה ומדעי המחשב.

דניאל מביא איתו ניסיון בניהול, פיתוח והטמעה של פרויקטים בתחומי הבינה העסקית, בינה מלאכותית, כלכלה, פיננסים ואקונומטריקה.

דניאל מנהל את החטיבה הטכנולוגית שאחראית על פיתוח הפלטפורמה, המודלים והמוצרים של דאטאוויז.

בזמנו הפנוי, עוסק בחקר, פיתוח ויישום מודלים מעולם הלמידה החישובית והלמידה העמוקה על נתונים עסקיים.

DataWiz
Company

DataWiz היא פלטפורמה שמרכזת בתוכה את טכנולוגיות המידע בארגון, בדגש על מודלי הבינה העסקית והבינה המלאכותית שצובר לעצמו הארגון.

DataWiz שמה דגש על אופי עסקי פיננסי ולכן כל פרויקט מערב מפתחים מצד אחד ואנשי כספים וביזנס מצד שני. כך ניתן להבטיח אפיון עסקי מקצועי ללקוחותינו.

DataWiz שמה דגש על צוות היברידי ולכן כל הצוותים הם טכנולוגים ועסקיים, כלומר, כל צוות מורכב מאנשי טכנולוגיה ומערכות מידע ומאנשי כספים וביזנס, כשהתוצאה היא מוצר באיכות הטובה ביותר.

ליאור מידן
CEO

ליאור הוא מנכ"ל פירמת הייעוץ הפיננסי והעסקי Mind Finance ומנכ"ל DataWiz.

ליאור מביא איתו ניסיון של 25 שנים בתפקידים בכירים בחברות תעשיות גדולות, פרטיות וציבוריות, במהלכן כיהן גם כסמנכ"ל כספים, מנכ"ל וכחבר דירקטוריון.

פירמת הייעוץ בהובלת ליאור מלווה ארגונים ומנהלים בכירים בפעילותם העסקית והפיננסית השוטפת ותורמת רבות לצמיחתן והצלחתן. הפירמה מובילה פרויקטים בעולמות התמחיר, תקצוב, מגעים מול בנקים ורשויות, הטמעת פרוטוקולים תפעוליים וליווי הדרג הבכיר בקבלת החלטות ניהוליות.